Reklama, Moderni reklama, Tradicinė reklama, Netradicinė reklama, Flash mobai, Partizaninė reklama, Dovanos

Verslo dovana: dėmesys ir savireklama

Posakis „Mažos dovanėlės stiprina draugystę“ – gerai žinomas ir teisingas.  Verslo dovanos – svarbus dėmesio partneriams rodiklis, o taip pat ir puiki savireklamos forma. Mažą dovanėlę parinkus su dėmesiu savo verslo partnerio veiklai ir pomegiams, bei neveengiant pasinaudoti galimybe pasireklmauoti, galima nušauti daug zuikiu, bet siuo atveju labai svarbus originalumas.

Svarbu ne tik dėmesingai parinkti dovaną, bet ir prisilaikyti etiketo.

Renkant dovaną atsižvelgiama į asmens, kuriam ji teikiama, einamas pareigas ir pomėgius, taip pat kreipiamas dėmesys į tautybę. Keičiantis dovanos turi būti lygiavertės.
Dovana  turi būti apgalvota ir tinkama progai, kompaktiška ir nesukelianti rūpesčių tam, kam ją dovanojame. Norint įteikti nebrangią, bet originalią dovaną arba supažindinti su mūsų šalimi dažnai tenka imtis partizaninių metodų. Naujovės ir originalios idėjos užsieniečius domina.  

FAKTAI: Apie dovanas

Teikiant dovanas verslo pasaulyje laikomasi nerašytų taisyklių, tad atkreipkite dėmesį:
Laikas: šalies ir asmeninės šventės, paaukštinimai, išėjimas į pensiją, paskatinimas. Netinkamas laikas, kai kalbate apie svarbų sandorį arba laukiate potencialaus kliento apsisprendimo – tai gali būti palaikyta spaudimu.
Vertė: dalis įmonių nustato, kokios vertės verslo dovanas teiks. Kad pernelyg neišlaidautų ir neįpareigotų gavėjo.
Etiketas: įsitikinkite, kad gavėjo bendrovė leidžia jam priimti dovanas. Kai kurios įmonės, kaip ir institucijos, laikosi griežtos politikos šiuo klausimu. Dovanokite skoningus, aukštos kokybės daiktus, atsižvelkite į kultūrinius skirtumus.

 

Saldumynai su įmonės atributika “Saugus” variantas,svarbiausia nesirinkti pigių saldumynų ir pagalvoti apie pateikimą

http://www.saldireklama.lt/lt/title.php

nepamirškite pagalvoti apie pakuotę

https://www.jauku.lt/lt/verslo-dovanos-ir-suvenyrai/dezutes

orginalumas  ir apgalvotos dovanos lems teigiamą požiūrį į dovanojačią įmonę, pavydžiui statybų įmonės vadovui padovanota plyta su palinkėjimu,tikrai nebus įmūryta į kitą projektuojama statinį

http://aveiras.lt/aveiras/index.php?option=com_datsogallery&Itemid=15&func=detail&catid=11&id=17

Šiais laikais, kai žodis ekologija, tapo populiaresnis nei žodis „aš“, neprašausite pro šalį, jei pasirinksite ekologišką dovaną, nesvarbu, net jei ją teiksite tonas kuro sudeginančiai logistikos įmonei

https://www.jauku.lt/lt/verslo-dovanos-ir-suvenyrai/verslo-dovana-medinis-sunkvezimis

palepinkite ne tik kompanijos vadovą, nepamirškite kitų darbuotojų, jiems dovanodami dovanas, pasireklamuokite, bet svarbu ir šiuo atveju nepamiršti pagalvoti apie įmonės,  kuriai dovanojate dovanas, specifiką

http://www.promoterra.lt/lt/lipns-lapeliai

o kartais papraščiausiai būkite originalūs ... svarbiausia, kad tik jūs būtumete suprastas teisingai

http://www.promoterra.lt/lt/reklaminis-muilas